EFR – Emergency First Response – jest uznanym na świecie kursem pierwszej pomocy przedlekarskiej. Jego program został zatwierdzony przez ILCOR (Międzynarodowa Rada Resuscytacji) i od 2003 roku wykorzystywany jest do szkolenia osób na całym świecie.

Resuscytacja krążeniowo oddechowa (CPR) oraz pierwsza pomoc są ważnymi umiejętnościami, na które jest wysoki popyt. Jako Instruktor Pierwszej Pomocy możesz uczyć tych umiejętności praktycznie każdeg

Zabawa?

Zdobądź doświadczenie w tym, jak należy nauczać, jakie są wymogi szkolenia opartego na wydajności oraz jaka jest Twoja rola, jako instruktora w środowisku nauczycielskim, ucząc resuscytacji krążeniowo oddechowej CPR i pierwszej pomocy.

Nauczysz się również, jak motywować swoich uczniów, oceniać ich wiedzę, skutecznie przekazywać treści, biegle rozwijać praktyczne umiejętności kursantów podczas sesji treningowych oraz jak właściwie zaprezentować wybrany scenariusz kursu w oparciu o życiowe doświadczenie.

Czego możesz uczyć?

Dowiedz się jak przeprowadzać kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej EFR obejmujące pierwszą pomoc i CPR. Nauczysz się również przeprowadzać szkolenie z obsługi Automatycznego Defibrylatora Zewnętrznego (AED), zestawu tlenowego oraz radzenia sobie w sytuacji zadławienia.

Wymagania wstępne:

Pomyślnie ukończyć kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dzieci i dorosłych w ciągu ostatnich 24 miesięcy
Ukończone 18 lat

Facebookmail