O nim: Jego dążenie do doskonałości w zakresie wykonywanych zadań jest godne podziwu. Każda czynność musi być przećwiczona przez niego wielokrotnie, zanim zdecyduje się jej nauczać innych; każde pytanie musi mieć odpowiedź, która jest wartością samą w sobie, zanim tej odpowiedzi udzieli kursantowi. Jarek vel „Prezes” posiada bardzo duże doświadczenie z zakresu ekonomii i marketingu biznesowego, od lat pełni wysokie funkcje w dużych korporacjach. W temacie nurkowym posiada doświadczenie z prowadzenia szkoleń rekreacyjnych, jest instruktorem rebreatherowym oraz nurkiem technicznym. Te wszystkie cechy dają nam ciekawego szkoleniowca, który wzbogaca kadrę szkoleń instruktorskich.

O sobie: No cóż, na co dzień zajmuję się czymś zupełnie innym … ale to długa historia. Nurkowanie pozwoliło mi na spotkanie ciekawych i niesamowitych ludzi  od których  wiele się uczę. Jednocześnie z pasją szkolę i zarażam nowych ludzi aktywnością jaką jest nurkowanie. Uwielbiam się szkolić i rozwijać nowe umiejętności nurkowe i nie tylko. Moją dewiza życiowa – „Otaczaj się ludźmi mądrzejszymi od siebie”

 

Imię Jarosław
Nazwisko Rzytka
Nick Prezes
Urodzony 18.04.1975
Zamieszkały Katowice / Łaziska
Wykształcenie Politechnika Śląska w  Gliwicach –  Wydział Zarządzania

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa

Języki Angielski
Główne uprawnienia nurkowe 2013 IDC Staff Instructor

2011 EFR  Instructor

Nurkowe inne 2014 Hollis Explorer PADI Rebrather Instructor uzyskanie uprawnień instruktorskich jako pierwszy instruktor wyszkolony w Polsce

2015 Sidemount Instructor– konfiguracja boczna

2015 FFM Instructor – maska pełnotwarzowa

Ilość nurkowań +500
Ilość kursantów +100
Głębokość max. 50m
Szkolenia odbył PADI; TEC REC; EFR;
Rebreathery Hollis Explorer;
Szkolenia prowadzone w Polska, Chorwacja, Austria
Zainteresowania Nurkowanie wrakowe, techniczne, szkolenia z pierwszej pomocy
Kontakt jrzytka@interia.pl

+48 722 120 055