Witamy w Akademii Instruktorów Nurkowania Płetwal Poznań!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszych kursów i gratulujemy, ponieważ jesteś w miejscu, którego szukałeś. Nasza szkoła instruktorów nurkowania działa od kilku lat i każdego roku przeprowadzamy ponad sto programów nurkowych. Jesteśmy profesjonalną i pozytywną grupą płetwonurków, a to już na starcie sukces! Dobra atmosfera, doświadczenie, wiedza i zaangażowanie zapewniają owocną i przyjemną współpracę. Każdy program dostosowujemy indywidualnie do klienta, jego możliwości czasowych, oczekiwań szkoleniowych i finansowych. Więc jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony ze współpracy z nami.

Możliwości rozwoju

Praca w roli instruktora nurkowania to ciągły rozwój, zdobywanie doświadczeń oraz wiedzy. Umożliwiamy Tobie realizację własnych planów w pełnym zakresie nurtów nurkowych.

Satysfakcja zawodowa

Uzyskasz nowy zawód, pracę dzięki której będziesz miał świetną motywację by codziennie wstać z łóżka. Jeśli istnieje morze możliwości, to czemu by nie robić tego co poprostu lubisz robić.

Międzynarodowe uprawnienia

Uzyskasz tytuł instruktora nurkowania i uprawnienia, dzięki którym możesz pracować w dowolnym miejscu na świecie, zarówno dorywczo jak i na pełny etat. Dzięki pracy, jako Instruktor możesz zwiedzić cały świat, nabrać dużo życiowego doświadczenia oraz pewności siebie.

Szanowny Płetwonurku,

Na rynku dostępnych kursów działa wiele szkół instruktorów nurkowania, śwadczących usługi w zakresie nauki oraz szlifowania umiejętności. Bogata oferta z jednej strony stawia Cię w komfortowej sytuacji, z drugiej zmusza do analizy proponowanych usług przez różne instytucje. Pragnąc ułatwić Ci decyzję wskazujemy na te płaszczyzny, które wyróżniają naszą szkołę instruktorów nurkowania wśród konkurencji:
– Działamy, nie opowiadamy! Nasze kursy na instruktora nurkowania nastawione są przede wszystkim na praktykę.

– Jesteśmy dostępni online! Stworzyliśmy wirtualną strefę PRO H2O. Nasi kursanci otrzymują dane dostępowe i mogą korzystać z umieszczonego pakietu z informacjami praktycznymi.

– Bazujemy na własnym doświadczeniu! Szkolenia prowadzimy bazując na dotychczasowej praktyce w nurkowaniu oraz prowadzeniu działalności gospodarczej

Wszyscy uczą tego samego, ale nie wszyscy uczą jednakowo dobrze! To hasło doskonale definiuje nasze podejście do prowadzonych kursów. Przekazujemy informacje niezbędne do uzyskania uprawnień instruktora w przystępnej formie. Z własnej praktyki wiem, że każdy uczy się szybciej mając możliwość doświadczenia tego, o czym się mówi podczas wykładów. Właśnie dlatego tak istotne znaczenie ma dla nas strona praktyczna. Sami uczestniczymy w licznych seminariach, udzielamy się na branżowych forach, bierzemy udział w wyjazdach i wyprawach nurkowych.

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pozytywnej decyzji, to oznacza, że tak naprawdę nurkowanie stanowi ważną część Twojego życia. Zachęcam do podjęcia wyjątkowo ważnego kroku na Twojej karierze zawodowej – zostania instruktorem nurkowania.

Szanowny Płetwonurku,

Na rynku kursów instruktorskich działa wiele szkół instruktorów nurkowania, świadczących usługi w zakresie nauki oraz szlifowania umiejętności. Bogata oferta z jednej strony stawia Cię w komfortowej sytuacji, z drugiej zmusza do analizy proponowanych i potrzebnych Tobie usług. Pragnąc ułatwić Ci decyzję wskazuje na te płaszczyzny, które wyróżniają moją szkołę instruktorów nurkowania pośród konkurencyjnych opcji:

 • Po pierwsze PADI! Największa organizacja szkoleniowa na Świecie, możliwość rozwoju osobistego, kariery oraz podjęcia pracy praktycznie w dowolnym miejscu na Świecie;
 • Po drugie Doświadczanie! Bazuje na dużym i własnym doświadczeniu, w zakresie praktyki nurkowej, prowadzania działalności gospodarczej w branży nurkowej, prowadzenia bazy nurkowej w Polsce i zagranicą;
 • Po trzecie Praktyka! W H2O Poznań – działamy, nie opowiadamy! Moje kursy na poziom instruktor nurkowania, czy też szkolenia techniczne, nastawione są przede wszystkim na praktykę.
 • Po czwarte Wsparcie! Otrzymujesz ode mnie wsparcie nauczania poprzez strefę PRO H2O, pakiet zniżek przysługujący instruktorom, wysoki poziom szkolenia potwierdzony wynikami egzaminów, a nurkowie techniczni dołączają do teamu realizującego ambitne projekty nurkowe.
 • Wszyscy uczą tego samego, ale nie wszyscy uczą jednakowo dobrze! To hasło doskonale definiuje moje podejście do prowadzonych kursów. Przekazuje informacje niezbędne do uzyskania uprawnień instruktora w przystępnej formie. Z własnej praktyki wiem, że każdy uczy się szybciej mając możliwość doświadczenia tego, o czym się mówi podczas wykładów. Właśnie dlatego tak istotne znaczenie ma dla mnie strona praktyczna. Sam uczestniczę w licznych seminariach, udzielam się na branżowych forach, biorę udział w wyjazdach i wyprawach nurkowych, współprowadzę jedno z najlepszych centrów nurkowych w Polsce – Płetwal Poznań.

  Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pozytywnej decyzji, o udziale w jednym z moich szkoleń, to oznacza, że tak naprawdę nurkowanie stanowi ważną część Twojego życia. Nurkowanie jest ważna częścią również mojego życia, dlatego pojąłem decyzje w 2007 roku, alby zajmować się tym tematem profesjonalnie, zawodowo, czyli na pełny etat. Od czasu tamtego czasu zrealizowałem ponad 3000 nurkowań, wydałem ponad 2000 uprawnień, w tym ponad pół tysiąca na poziomie instruktorskim, jestem biegłym sądowym przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu. wielokrotnie otrzmałem wyroznenie ‚PADI Elite instructor”, a w laach 2013, 2016, 2017 „PADI Silver Course Director”, aż do najwyzszyego wyróżnienia w PADI branży nurkowej, a mianowicie „Paltinum Course Director”, które w całej historii PADI otrzymało zalednie trzech polaków.

  Drogi Kandydacie, trafiasz w dobre ręce, nie zawsze będzie lekko, bo jestem wymagający, ale zawsze będziesz zadowolony, bo nauczysz się świetnych rzeczy, a kontekście bycia PRO, przekażę Tobie Know- How branży nurkowej.

  Z wyrazami szacunku,

  Maciej Jurasz

  PADI Platinum Course Director
  TEC REC Trimix Trainer Instructor
  PADI Rebreather Trainer Instructor
  EFR Trainer Instructor

  Facebookmail