Cele Akademii Instruktorów Nurkowania H2O Poznań

Podstawowe założenie, jakie było u podstaw powstania Akademii H2O to przekazanie praktycznej wiedzy nowym instruktorom nurkowania. Osobiste zaangażowanie kadry szkoleniowej, rodzinny charakter firmy oraz zrozumienie potrzeb naszych klientów ma wpływ na to, iż świadczymy nasze usługi na wysokim poziomie. Wszyscy uczą tego samego, ale nie wszyscy uczą jednakowo dobrze! Dowodem uznania naszej pracy jest ciągle zwiększająca się liczba klientów, którzy najczęściej trafiają do nas w wyniku polecenia przez osoby, które już skorzystały z naszych usług.

Stała kadra Akademii H2O to instruktorzy, którzy prowadzą pięciogwiazdkowe Centrum Nurkowe Płetwal Poznań – dla Ciebie jest to istotna informacja, ponieważ w trakcie kursu otrzymasz wiedzę wynikającą z doświadczenia pracujących, na co dzień w biznesie nurkowym. Wiedza książkowa stanowi jedynie podstawę szkolenia, to co najcenniejsze to zrozumienie jak działa 

Bezpieczeństwo – ponad wszystko

Ta wartość przyświeca nam od pierwszego podwodnego oddechu, a ponieważ środowisko podwodne nie jest naturalnym otoczeniem człowieka, to nurkowanie należy do grupy sportów ekstremalnych. Dzielimy się naszą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w nurkowaniu i zawsze stosujemy rygorystyczne współczynniki przy naszych kursach.

Praca zespołowa – zarówno w wodze, jak i na powierzchni

Nasz zespół szkoleniowy łączą wspólne cele i ciągle rozwijane doświadczenie, a uczestnikom naszych programów zawsze przedstawiamy szeroki kąt spojrzenia, gdyż każdy z nas jest inny. Nurkowanie to sport partnerski zarówno w wodzie jak i w biznesie.

Jakość – wysoka i konkurencyjna cenowo

Świadczymy wysokiej jakości usługi niematerialne, więc ciężko cenowo porównać wkład naszej pracy, do innego podmiotu świadczącego podobne usługi. Dlatego stworzyliśmy przejrzystą i uczciwą ofertę cenową, zależy nam na Twojej satysfakcji, dlatego programy szkoleniowe są konfigurowane indywidualnie tak, aby były dopasowane na miarę i potrzeby każdego kandydata.

Nasze cele osiągamy dzięki pełnemu zaangażowaniu kadry szkoleniowej Akademii H2O oraz wszystkich osób współpracujących z nami i działających w imieniu H2O, którzy mają świadomość wpływu ich pracy na jakość świadczonych usług oraz wizerunek Akademii Instruktorów Nurkowania H2O Poznań.

Pomagamy w kojarzeniu instruktorów z firmami działającymi w branży nurkowej, jako producenci, dystrybutorzy, czy hurtownie. Wśród naszych absolwentów promujemy właściwe postawy etyczne oraz ułatwiamy znalezienie pracy lub podjęcie aktywnej działalności w branży nurkowej.

Facebookmail