Jeśli poważnie myślisz o byciu instruktorem nurkowań technicznych na obiegach zamkniętych i chcesz wstąpić w szeregi instruktorów technicznych PADI to kursy PADI Tec 40 CCR Instructor jest oczywistym wyborem.

Kurs PADI Tec 40 CCR Instructor przekazuje filozofię bycia instruktorem oraz cele kursu adresowane bezpośrednio pod wymagający charakter nauczania nurkowania technicznego na obiegach zamkniętych. Kurs PADI Tec 40 CCR Instructor przygotowuje kandydatów do przeprowadzenia kursów Tec 40 CCR i odnosi się do filozofii, organizacji, względów praktycznych, promocji i innych aspektów nauczania Tec Rec 40.

Wymagania wstępne:

-  Stopień PADI Master Scuba Diver Trainer (MSDT)

-  Stopień PADI Enriched Air Diver Specialty Instructor

-  Stopień PADI Deep Diver Specialty Instructor

-  Stopień Tec 40 CCR dla konkretnego CCR Typ T (lub równoważny certyfikat)

-  150 zalogowanych nurkowań z czego 100 nurkowań i 100 godzin na konkretnym CCR Typ T

Tec 60 CCR Instructor

To bardzo poważny krok w Twojej karierze, dołączysz do grupy profesjonalnych instruktorów nurkowania technicznego na obiegach zamkniętych i będziesz uczył innych jak odkrywać tajemnice głębin nie puszczając bąbli.

Kurs PADI Tec 60 CCR Instructor zawiera w sobie filozofię instruktażu i cele odnoszące się bezpośrednio do wymagającego kursu technicznego na obiegach zamkniętych gdzie limit głębokości osiąganych przez Twoich kursantów wynosi 60 metrów. Nauczysz się kontroli grupy w wodzie i doszlifujesz swoje obecne umiejętności techniczne do wyższego poziomu. Poznasz tajniki organizacyjne, względy praktyczne i promocyjne szkoleń TEC 60 CCR.

Wymagania wstępne:

- Stopień instruktorski Tec 40 CCR Instructor dla konkretnego CCR Typ T

- Stopień Tec 60 CCR dla konkretnego CCR Typ T

- 300 zalogowanych nurkowań, z czego co najmniej 150 nurkowań i 150 godzin na konkretnym CCR Typ T i 25 nurkowań na trimiksie/helioksie z CCR na głębokości większej niż 40 metrów

- Przeprowadzenie co najmniej jednego kursu i wydanie certyfikatu Tec 40 CCR

Aby uzyskać certyfikat Tec 60 CCR Instructor należy ukończyć kurs instruktorski Tec 60 CCR Instructor i asystować przynajmniej podczas jednego kursu Tec 60 CCR.

 

Tec 100 CCR Instructor

Jeśli jesteś nurkiem w stopniu Tec 60 CCR Instructor i Tec 100 CCR  to właśnie to najbardziej wszechstronne i najbardziej wymagające szkolenie techniczne na obiegach zamkniętych jest dla Ciebie. W trakcie prowadzonych szkoleń trimiksowych dotrzesz ze swoimi kursantami do zewnętrznej krawędzi nurkowania technicznego na obiegach zamkniętych.

Poznasz filozofię nurkowania bardzo głębokiego w systemie partnerskim na rebreatherach. W trakcie kursu nauczysz się jak przeprowadzać nurkowania szkoleniowe do 100 metrów głębokości. Jako Tec 100 CCR Instructor dołączysz do elity szkoleniowców, którzy cyklicznie nurkują na obiegach zamkniętych i uczą nurkowania na mieszaninach gazowych z użyciem helu.

Wymagania wstępne:

- Stopień instruktorski Tec 60 CCR Instructor dla konkretnego CCR Typ T

- Stopień Tec 100 CCR dla konkretnego CCR Typ T (lub równoważny certyfikat)

- 350 zalogowanych nurkowań, z czego co najmniej 200 nurkowań i 200 godzin na konkretnym CCR Typ T i co najmniej 50 nurkowań na konkretnym CCR z wykorzystaniem trimiksu/helioksu na głębokości większej niż 40 metrów i co najmniej 25 nurkowań na trimiksie/helioksie z CCR na głębokość większość niż 60 metrów

- Przeprowadzenie co najmniej jednego kursu i wydanie certyfikatu Tec 60 CCR

Aby uzyskać certyfikat Tec 100 CCR Instructor należy ukończyć kurs Tec 100 CCR Instructor oraz asystować podczas przynajmniej jednego kursu Tec 100 CCR.

Facebookmail