Zakwaterowanie w trakcie trwania kursu jest zależne tak naprawdę od preferencji Kandydata oraz kwoty pieniędzy, jaką może przeznaczyć na nocleg. Nasze kursy realizujemy głównie w oparciu o Poznań, więc to daje nam pełny wachlarz możliwości począwszy od hosteli, przez motele po hotele w różnym standardzie. Standardowy nocleg to koszt 40-50zł za dobę, istnieje też możliwość zorganizowania noclegów w oparciu o centrum nurkowe, wtedy koszt noclegu to 35zł doba. Zawsze staramy się zoptymalizować koszty nocleg w porozumieniu z Kandydatem, który czasem przyjeżdża do nas nawet z drugiego końca Świata.

Obecnie szkolenia przeprowadzamy w trzech destynacjach:

  • Poznań - Chyby
  • Poznań - Pleszew
  • Poznań - Ogrody

Kilka dodatkowych informacji związanych z noclegami i logistyką szkolenia znajdziesz również w zakładce: Dlaczego My -> Logistyka: Tutaj link bezpośredni. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy. Oczywiście wyżej podane miejsca są naszymi stałymi destynacjami szkolenia, jednak zawsze lubimy chwytać wiatr w żagle, dlatego jesteśmy otwarci na inne miejsca, jeśli tylko frekwencja jest odpowiednia, możemy szkolenie przeprowadzić na przykład w Egipcie, Hiszpanii lub Chorwacji.

Podobnie do noclegów, wygląda sytuacja z wyżywieniem na szkoleniu, w tym przypadku również pragniemy stworzyć optymalną cenowo opcję dla Kandydatów na Instruktora. Jest możliwość organizacji śniadań i kolacji we własnym zakresie w oparciu o aneks kuchenny znajdujący się w centrum nurkowym, lub opcja wykupienia posiłków w miejscu noclegu. Ciepły posiłek obiadowy jest zamawiany w postaci cateringu lub poprzez dowóz z dowolnej praktycznie pizzerii lub restauracji. Kandydaci codziennie sami mogą decydować, co chcą zjeść na obiad, śniadanie czy kolacje.

Jeśli chodzi o konkretny szacunek kosztów noclegów to jest to około 500zł i podobnie wygląda temat wyżywienia około 500zł - w zależności od preferencji żywieniowych.

Facebookmail