Czym jest profesjonalizm w nurkowaniu i dlaczego reprezentujemy wysoki poziom usług?

  1. Profesjonalizm jest oparty na wiedzy i doświadczeniu.

- Dlatego w Płetwal Poznań tak bardzo dbamy o dobór odpowiedniej kadry szkoleniowej, którą stanowią nie tylko ludzie kochający swoją prace, ale przedewszystkim doświadczeni szkoleniowcy.

2. Dobry instruktor powinien dysponować interdyscyplinarną wiedzą, która jest niezbędna do rozwiązywania, problemów nadarzających się w procesie szkolenia, a nie tylko taką, dzięki której po prostu przeprowadzi kurs.

- Dlatego instruktorzy w Centrum Płetwal Poznań, posiadają uprawnienia na kilkadziesiąt różnych szkoleń specjalistycznych, dając Tobie tym samy pełną możliwość rozwijania się.

 

  1. Dobry instruktor powinien posiadać umiejętność krytycznej oceny sytuacji, oraz umiejętność reakcji przed wystąpieniem problemu pod wodą.

    - Dlatego Centrum nurkowe Płetwal Poznań to: dziesiątki zorganizowanych wyjazdów; lata bezpiecznej pracy w nurkowaniu, przy zachowaniu wysokich standardów szkolenia. Dla nas bezpieczeństwo = przewidywanie.

  1. Dobry instruktor powinien charakteryzować się wysokimi standardami etycznymi, profesjonalizmem i pokorą w działaniu.

    - Dlatego instruktorzy w Płetwalu angażują się w projekty ochrony środowiska PADI AWARE, charytatywne sprzątanie plaży i jezior; darmowe nurkowania na rzecz WOŚP; nurkowania z okazji dnia dziecka. Współpracujemy z WOPR, OSP i Policją, jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy propagujące nurkowanie.

  1. Dobry instruktor powinien odznaczać się zdolnościami zastosowania w praktyce nabytej wiedzy, co bezpośrednio wynika z jego doświadczenia w przeprowadzaniu szkoleń.

    - Dlatego w Centrum Nurkowym Płetwal Poznań możemy pochwalić się szkoleniami i nurkowaniami liczonymi w tysiącach. W roku 2012 zostaliśmy pierwszysm w histori Poznania pięciogwiazdkowym centrum rozwoju PADI 5* IDC Dive Center. Prowadzimy szkolenia instruktorów nurkowania i jako centrum nurkowe mamy realny wpływ na kształtowanie rynku nurkowego w Polsce.

6. Dobry instruktor to dobry nauczyciel, ale i dobry uczeń, który otwarty jest na nowe idee, partnerów, klientów, współpracowników.

- Dlatego Kadra centrum nurkowego uczestniczy w corocznym PADI Forum; jesteśmy partner kilku polskich centrów nurkowych; a najważniejsze że zawsze kompetentnie i sympatycznie traktujemy każdego klienta, mając bardzo indywidualnie podejście

 

Facebookmail